Get the Flash Player to see this player.

Sportovní možnosti v okolí Tisé

sport České Švýcarsko

Obec Tisá leží v jedinečném prostředí CHKO Labské pístovce a NP České Švýcarcko obklopená přírodními krásami zdejší krajiny a je startovním bodem pro sportovní nadšence s různým zaměřením.

V našem penzionu Vám můžeme nabídnout zázemí a sportoviště pro kolektivní hry : tenis, volejbal, nohejbal, malý fotbal a florbal a dále služby instruktora pro outdoorové sportry, zéjména pak pro horolezectví a speleologii. Společně s horolezeckým instruktorem můžete proniknout do technik lezení a zdolat některé z pískovcových věží v okolí, pomocí slaňovací techniky sestoupit kolnou stěnou, zapsat se do vrcholové knížky a seznámit se s historií a pravidly piskovcového lezení v Tisé a Česko Saském Švýcarsku. Další z možností je sestoupit do podzemního labirintu některé z pískovcových jeskyní v Labském údolí. Loupežnická jeskyně pod věží Belveder se jistě pro Vás stane svojí velikostí, délkou a hlubokým slaněním nezapomenutelným zážitkem.

Vyznavači turistiky a cyklistiky zde najdou trasy různých délek a obtížností a jistě si najdou ten správný směr pro svoji tůru či jízdu. Z nejzajímavějších míst lze doporučit návštěvu těchto jedinečných míst : Tiské stěny, Rájecké údolí, Ostrovské sněny s přírodním koupalištěm, Labské údolí, horolezecky oblíbený Dolní Žleb, Hřensko, Pravčickou bránu, soutěsky Hřensko, Jetřichovice, nebo některé ze zajímavých míst Saského Švýcarska za nedalekou hranicí v Německu : malebná vesnička a skalní město Rosenthal-Bielatal, pevnost Königstein, lázeňské městečko Bad Gottleuba, pískovcové stěny Schmilka, městečko Bad Schandau.

V zimních měsících, kdy je místní krajina pokryta značnou vrstvou sněhu, můžete využít běžecké trasy v okolí Tisé, směrem na Sněžník či strojově upravované v areálu Cínovec a Altenberg. Pro sjezdové lyžování jsou připsaveny vleky a sjezdovky v Tisé, Ski areál Telnice a Bouřňák.

Pro další podrobnější informace využijte nabídku "Sport"v pravém menu.

Pro Vaše sportovní aktivity Vám rádi nabídneme služby naší půjčovny sportovních potřeb.

Fotogalerie sport Tisá

Turistika  v okolí Tisé a Českém Švýcarsku Horolezectví ve skalních městech Tisá, Rájec a Ostrov. Cyklistika v jedinečné krajině Českého Švýcarska. Tenis, volejbal, fotbálek ve sportovním areálu penzionu Na kovárně v Tisé. Klasické lyžování Tisá - Děčínský Sněžník a ski areál Adolfov. Ski areál Telnice a lyžařský vlek Tisá.

ODKAZY    Lezecká výstroj     Školení výškové práce     Horolezecká škola       

 

© Copyright 2009 Na Kovárně s.r.o. Všechna práva vyhrazena.
Design by www.Vanavi.cz