Get the Flash Player to see this player.

Dárkový certifikát Penzionu Na Kovárně Tisá

Vzorový obrázek dárkového certifikátu

Dárkový certifikát

Jak můžete certifikát využít ?

Penzion Na Kovárně nabízí celou řadu služeb spojených s rekreací, odpočinkem a sportem. Všechny tyto služby lze nejen přímo objednat, ale i darovat ve formě dárkového certifikátu. Využijte tuto jedinečnou možnost obdarovat své blízké netradičním, originálním a přitom praktickým dárkem.

Proč právě dárkový certifikát penzionu Na Kovárně ?

Jde o originální dárek, který nejen potěší, ale přináší i novou inspiraci, zkušenosti a zážitky.
  • Certifikát má platnost 12 měsíců a je pouze na obdarovaném, kdy jej využije
  • Certifikát je přenosný a může jej využít kdokoliv.
  • Certifikát vystavujeme na konkrétní hodnotu. Je čistě na klientovi, v jaké hodnotě bude certifikát vystaven. Standardně nabízíme certifikáty v hodnotě 500, 1000, 2000, 5000 a 10000 Kč, ale na přání klienta je možné připravit certifikát v libovolné hodnotě.
  • Certifikát má unikátní grafickou podobu a je vytištěn ve foto kvalitě na fotografický papír o velikosti 15x10 cm.

Jak certifikát objednat ?

Zakoupit dárkový certifikát je velice jednoduché. Stačí se rozhodnout pro některou následující možnost:
  • Osobně: Nejrychlejší cestou jak získat dárkový certifikát je přijít si jej osobně objednat, zaplatit a na počkání převzít v penzionu Na Kovárně v Tisé a to vždy po domluvě s vedoucí tel. 475222642
  • Emailem: Další možností je objednat dárkový certifikát prostřednictvím e-mailové zprávy na adresu info@nakovarne.com. Do emailu prosím přesně popište o jaký certifikát máte zájem a uveďte Vaši adresu a tel. číslo. Budete obratem kontaktováni s podrobnostmi.
  • Po telefonu: Pokud máte speciální požadavky na obsah certifikátu, jeho doručení či platbu, můžete nás kontaktovat na tel čísle 474222642 a to každý pracovní den od 10.00 do 20:00 hod.. Po telefonu s vámi individuálně vyřešíme vše potřebné a dárkový certifikát bude přesně podle vašich představ.
  • V E-shopu. Nejjednodušší a nejrychlejší cestou jak pohodlně z domova objednat dárkový certifikát. Přejděte na naše partnerské stránky a vyberte požadovaný certifikát. Po potvrzení Vašeho nákupu v košíku, Vám certifkát zašleme poštou na dobírku. Vstup do E-shopu zde.

ODKAZY    Lezecká výstroj     Školení výškové práce     Horolezecká škola       

 

© Copyright 2009 Na Kovárně s.r.o. Všechna práva vyhrazena.
Design by www.Vanavi.cz