Get the Flash Player to see this player.

Sjezdové lyžování Zadní Telnice, Bouřňák a Tisá

lyžování Telnice

Sjezdové lyžování :

  • První středisko najdete v blízké Zadní Telnici, která je od Kovárny vzdálena 12 km. Středisko nabízí 5 vleků a 15 km sjezdových tratí různých obtížností, včetně černé sjezdovky na slalomovém svahu, nebo dětského vleku a sjezdovky pro malinké dětičky. Středisko využívá k zasněžování sněhová děla. Sjezdovky jsou denně upravovány rolbou. Půjčovna lyžařské výstroje a dětská školička /Ski School Telnice/ v místě. Mapa Telnice.
  • Středisko Bouřňák u Teplic je vzdálené 25 km a nabízí 5 vleků a 20 km sjezdových tratí všech obtížností. Za pozornost stojí místní slalomový svah s černou sjezdovkou, kde každoročně probíhá závod v max. rychlosti. I zde najdeme dětský vlek a sjezdovku pro nejmenší lyžaře. Umělé zasněžování a úprava sjezdovek je samozřejmostí. Půjčovna lyžařské výstroje a dětská školička /Ski School Bouřňák/ v místě.
  • Lyžařský vlek a sjezdovku najdeme i přímo v obci Tisá. Vhodné zejména pro začínající lyžaře a děti. Středisko je známé domovskou atmosférou, nízkými cenami a lyžováním bez front a tlačenic.

Fotogalerie ski Telnice, Tisá a Bouřňák

Lanovka Telnice. Telnice slalomový svah. Snowboarding Ski Telnice. Lanovka Rudný Telnice. Lyžařská škola Telnice. Ski School Telnice a Bouřňák.

ODKAZY    Lezecká výstroj     Školení výškové práce     Horolezecká škola       

 

© Copyright 2009 Na Kovárně s.r.o. Všechna práva vyhrazena.
Design by www.Vanavi.cz