Get the Flash Player to see this player.

Ostatní sporty v okolí Tisé a Českého Švýcarska

sport Ústí nad Labem

Jako další možné sportovní vyžití vám můžeme doporučit :

  • návštěvu bazénu v Děčíně - Venkovní i vnitřní prostory, celoroční provoz, bazén 100m, 50m a několik dětských bazénků a brouzdališť, 2x vířivý bazén s termální vodou, 3x tobogán a několik klouzaček, vodní proud, vodopád atd. - http://www.dcsportovni.cz/
  • projížku na koních
  • golf club Libouchec 5km - http://www.gclibouchec.cz/ , golf club Terasy Ústí nad Labem 10km - http://www.golf-usti.cz/, golf Janov 18km - http://www.golfjanov.cz, golf club Teplice 20km - http://www.golf-teplice.cz/, golf Barbora 25km - http://www.golfbarbora.cz/
  • běžecké sporty v přírodě, přespolní běh
  • nordic wolking
Bazén v Děčíně. Dětské atrakce v bazénu Děčín. Vyjížky na koních v Tisé. Golf v Ústí nad Labem. Golf v obci Libouchec. Nordic walking v Českém Švýcarsku.

Závod Létohry Tisá

Tradičně každý rok v červnu probíhá v obci Tisá štafetový desetibojařský závod pětičlených družstev s názvem Létohry Tisá /mezi členy družstva musí být : jedna žena a jeden člen ve věku nad 40 let/. Mezi desítku disciplín patří : horská kola, orientační běh, bungee running, plavání, skalní lezení, nohejbal, volejbal, stolní tenis, fotbalové dovednosti a biatlon. Penzion Na kovárně poskytuje každoročně zázemí a sportovní hřiště pro disciplínu volejbalu. Přijeďte se zúčastnit - pro bližší informace nás kontaktujte !

Fotogalerie závodu Létohry Tisá

Volejbal ve sport centru Na kovárně Tisá. Létohry Tisá - přespolní běh. Létohry Tisá - biatlon Létohry Tisá - bungee running. Létohry Tisá - závod horská kola. Létohry Tisá - doprovodný program pro děti.

ODKAZY    Lezecká výstroj     Školení výškové práce     Horolezecká škola       

 

© Copyright 2009 Na Kovárně s.r.o. Všechna práva vyhrazena.
Design by www.Vanavi.cz