Get the Flash Player to see this player.

Cyklistika v Českém a Saském Švýcarsku

cyklistika České Švýcarsko

V okolí Tisé a v sousedním Českém a Saském Švýcarsku vede celá řada cyklostezek a to jak pro kola silniční, tak zejména pro kola horská a treková. Trasy vedou převážně po silničkách a cestách náhorních plošin místní krajiny, převážně s mírným převýšením. Avšak i zdatnější cyklisté zde najdou trasy dlouhé přes 30km s převýšením až 600m. Mezi nejzajímavější cíle v okolí patří obce Rájec a Ostrov, rozhledna Děčínský Sněžník či vrchol Komáří Vížka v Krušných horách. Podrobné mapy okolí najdete na naší informační tabuli vedle budovy restaurace. Naši provozovnu najdete na cyklistické trase č. 23 /Děčín - Sněžník -TISÁ-Cínovec-NovéMěsto/. U penzionu pro Vás zajistíme úschovu kol, mytí, základní servis, huštění pneumatik. Od letošního roku jsme pro Vás nově připravili půjčovnu kol a sportovního vybavení.

Cykolotrasa Tisá - Rájec - vyhlídka Německo - rozcestí Rájec - Ostrov - Tiské stěny V vstup - Tisá

Cyklotrasa č. 3017 DĚČÍN - PETROVICE
Děčín - Sněžník, 10,5 km - Tisá, turistická chata, 14,8 km - Rájec, 17,6 km - Petrovice, hraniční přechod, 20,9 km
Délka trasy - 20,9 km
Obtížnost - středně těžká, lesní asfaltové a zpevněné cesty
Kola - horská, trekkingová
Popis trasy - Začíná v Děčíně - Oldřichově a vede po silnici městem do Bělé. Z Bělé trasa vede lesními silnicemi okolo Děčínského Sněžníku, přes obec Sněžník okolo turistické chaty v Tisé nad skalami Tiské stěny a Ostrovské skály přes Rájec, okolo Rájeckých skal na hraniční přechod do Petrovic.

 

Fotogalerie cyklistických tras v okolí Tisé a v Českém Švýcarsku

Cyklotrasa v Saském Švýcarsku. Na kole z Tisé do Rájce. Z tisé do Krušných hor. Cyklotrasa z Tisé do Ostrova. Zastávka na okružní jízdě po Jetřichovicku. Sjezdová trať na Komáří vížce.

ODKAZY    Lezecká výstroj     Školení výškové práce     Horolezecká škola       

 

© Copyright 2009 Na Kovárně s.r.o. Všechna práva vyhrazena.
Design by www.Vanavi.cz