Get the Flash Player to see this player.

Bonusy a slevy pro ubytované hosty

SLEVA NA UBYTOVÁNÍ zima 2020

Vybíráte pobyt na horách, plánujete dovolenou o jarních prázdninách ? Využijte naši nabídku slev na ubytování v době od : 04.01. - 14.03.2021:

sleva 20% na cenu pobytu pro min. dvě dospělé osoby na 2 a více dnů
zdarma pobyt pro 1 dítě do 15 let v doprovodu dvou dospělých osob

*nabízené slevy nelze uplatňovat společně

Zašlete nám Vaši poptávku prostřednictvím rezervačního formuláře nebo emailem, obratem Vám vypracujeme cenovou nabídku. Využijte příznivých sněhových podmínek pro Vaše sportovní či rekreační aktivity. Děkujeme a těšíme se na Vaši návštěvu. Váš Kovárna team.

Bonusy k ubytování

Rezervujte si týdenní pobyt pro min. 2 dospělé osoby a min. 1 měsíc předem dle rezervačních podmínek penzionu /viz. záložka ceník/ a vyberte si jeden z nabízených bonusů :

  1. zdarma návštěva sauny a fitness centra po dobu 2hod. /včetně zapůjčení ručníků a prostěradel/
  2. zdarma návštěva tenisového hřiště po dobu 3hod. /včetně zapůjčení tenisových raket a míčků/
  3. zdarma využití hřiště pro nohejbal, volejbal, hokejbal nebo fotbal po dobu 2 hod. /včetně zapůjčení míče na nohejbal, fotbal nebo volejbal, branek pro hokejbal/
  4. lezení na pískovcové věže, nahlédnutí a zapsání se do vrcholové knížky, slaňování a další nezapomenutelné zážitky, vše po dobu 3hod. v doprovodu zkušeného instruktora /včetně zapůjčení veškerého potřebného vybavení – sedací úvazky, karabiny, slaňovací a jistící prostředky, lana, helmy atd./ Vhodné i pro děti od 5 let.
  5. lezení a základy lezeckých technik, lanové houpačky a hry na umělé lezecké stěně v Děčíně, Ústí nad Labem nebo Drážďanech po dobu 2 - 3 hod. v doprovodu zkušeného instruktora /včetně zapůjčení veškerého potřebného vybavení – sedací úvazky, karabiny, slaňovací a jistící prostředky, lana, helmy atd. Nutné uhradit vstupné a dopravu./ Vhodné i pro děti od 5 let.
  6. návštěva a prostoupení nejrozsáhlejších jeskynních systémů Labských pískovců, zážitek z dokonalé tmy a ticha. Vybereme vhodný jeskynní labyrint dle Vašich schopností a tělesných propozic. /včetně instruktáže základních speleologických technik, zapůjčení potřebného vybavení dle náročnosti - sedací úvazky, karabiny, slaňovací a jistící prostředky, lana, helmy, čelové svítilny atd. Nutné uhradit dopravu./ Vhodné i pro děti od 5 let.
  7. cyklistický výlet do nejkrásnějších koutů pískovcových měst, rozsáhlých lesů a náhorních plošin Labských pískovců a Českosaského Švýcarska. Společně naplánujeme trasu dle Vašich představ a výkonnosti a našich doporučení. Instruktor Vás bezpečně provede vybranou trasou a zajistí případnou opravu Vašich kol během cesty. /včetně zapůjčení dvou horských kol pro dospělé, dětské sedačky a přileb/
  8. výlet na běžkách klasickou technikou zimní krajinou po náhorních plošinách, lesech a podél skalních měst v okolí Tisé, Rájce, Ostrova a Děčínského Sněžníku v doprovodu zkušeného instruktora vybaveného zimní výbavou první pomoci – termoska s Vaším oblíbeným nápojem. Nutná vlastní lyžařská výbava.
  9. lyžařský nebo snowboardový výcvik pro děti nebo dospělé začátečníky či středně pokročilé v lyžařském středisku Telnice po dobu 2 hod. Nutná vlastní výbava. Doprava a permanentka ve Vaší režii.
  10. zdarma využití počítače s internetovým připojením během celého pobytu /denně 2 hod./

Fotogalerie Vašich aktivit.

Finská sauna a fitness Tenis Nohejbal Pískovcové horolezectví Jeskyně v Labském údolí. Cyklistika Klasické lyžování Lyřařská škola. Fitness.

ODKAZY    Lezecká výstroj     Školení výškové práce     Horolezecká škola       

 

© Copyright 2009 Na Kovárně s.r.o. Všechna práva vyhrazena.
Design by www.Vanavi.cz