Get the Flash Player to see this player.

Terasa a zahrádka restaurace Na Kovárně Tisá

V letním období lze využít pohoštění na venkovní terase /28 míst/. Pro hosty přijíždějící na kole je připraven v těsné blízkosti stojan na jízdní kola.

Na zahrádce se můžou děti těšit na dětské hřiště s průlezkami, klouzačkou, houpačkou, lanem na šplhání, malou a velkou hrazdou a několik oblíbených hraček jako například šlapací traktor, nákladní auto, bagr atd.. Zdatné děti mohou vylézt na start klouzačky po horolezecké stěnce. Travnatá plocha v okolí je vhodná na další možné dětské radovánky.

V rohové části zahrady máme připraveno stylové posezení, zahradní gril, ohniště, opékací rošty a jehly. Pro hosty máme připraveno za mírný poplatek dřevěné uhlí na grilování, nebo dřevo na oheň. Na přání můžeme připravit na gril, nebo na oheň špekáčky, špízy, nebo pstruhy, včetně marinády, hořčice, křenu, kečupu, pečiva, nebo zeleninové oblohy.

Fotogalerie terasy a zahrádky restaurace Na kovárně Tisá

Letní terasa penzionu Na kovárně Tisá Dětské hřiště v penzionu Na kovárně Tisá Doměček pro nejmenší hosty Rohová část zahrádky s ohništěm, krbem a posezením Ohniště a gril pro hosty restaurace a penzionu Na kovárně Tisá Příprava jídel na grilu Na kovárně Tisá

ODKAZY    Lezecká výstroj     Školení výškové práce     Horolezecká škola       

 

© Copyright 2009 Na Kovárně s.r.o. Všechna práva vyhrazena.
Design by www.Vanavi.cz